Prostowanie felg
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą w dziedzinie naprawy i renowacji felg aluminiowych.
www.prostowaniefelg.plopony
-->
 

Betoniarstwo - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Firmy   Kupię   Sprzedam   Zamienię   Inne
Zobacz największą firmę oponiarską. Opony używane z Łodzi.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

BETONIARSTWO Kazimierz Korzeniak

Opis:

Zgodnie z misją firmy, która brzmi:

Stawiając na jakość
zwiększać satysfakcję klientów

cały czas rozwijamy naszą działalność. Zapewnia to nam wiodącą pozycję na polskim rynku materiałów budowlanych w zakresie produkcji stropów TERIVA, bloczków betonowych oraz nadproży okienne i drzwiowe.
Historia naszej firmy sięga 1984 r., kiedy to rozpoczęliśmy produkcję. Z początkiem 1989 r. nasza firma przeniosła siedzibę do Sulejówka k/Warszawy. Od tej pory zwiększając produkcję oraz dostosowując asortyment do wymagań rynku, firma nasza systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku. O potencjale naszej firmy decyduje wieloletnia obecność na rynku oraz doświadczenie we współpracy nie tylko z największymi firmami budowlanymi w Polsce (m in. Mitex S.A., Warbud S.A., Mostostal, Edbud), ale także z licznymi hurtowniami materiałów budowlanych oraz niezliczoną ilością klientów indywidualnych. Pozwala to nam sądzić, że jesteśmy w stanie sprostać najśmielszemu wyzwaniu.
Chcąc zapewnić naszym klientom produkty o najwyższej jakości opieramy się nie tylko na nowoczesnych maszynach do produkcji wyrobów wibroprasowanych, ale także na własnych, sprawdzonych rozwiązaniach technologicznych, które wypracowaliśmy i udoskonaliliśmy w ciągu wielu lat działalności. Do produkcji naszych wyrobów używamy najlepszych na polskim rynku surowców, w tym kruszyw lekkich: Pollytag i Keramzyt. Oferowane przez nas produkty uzyskały certyfikaty uprawniające do oznaczenia znakiem bezpieczeństwa . Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dysponujemy wyspecjalizowanym transportem.


Kontakt:
05-070 Sulejówek
ul. Drobiarska 33

tel.: 022 783 25 68
fax: 022 783 38 63
tel. kom.: 0 601 210 163

korzeniak@betoniarstwo.com.pl
www.betoniarstwo.com.pl

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Magda
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 4
Dodane: 2007.12.06
-->
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj